نتایج جستجو برای عبارت :

ای ساربان !!!

ای ساربان آهسته رو کآرام جانم می رودوان دل که با خود داشتم با دلستانم می رودمن مانده ام مهجور از او بیچاره و رنجور از اوگویی که نیشی دور از او در استخوانم می رود
او می رود دامن کشان من زهر تنهایی چشاندیگر مپرس از من نشان کز دل نشانم می رود
در رفتن جان از بدن گویند هر نوعی سخنمن خود به چشم خویشتن دیدم که جانم می رود

ای ساربان، ای کاروانلیلای من کجا می بریبا بردن لیلای منجان و دل مرا می بری

ای ساربان کجا می رویلیلای من چرا می بریدر بستنِ پیمان ماتنها گواه ما شد خداتا این جهان، بر پا بود

این عشق ما بماند بجاای ساربان کجا می رویلیلای من چرا می بریتمامی دینم، به دنیای فانیشراره عشقی، که شد زندگانیبه یاد یاری، خوشا قطره اشکیبه سوز عشقی، خوشا زندگانیهمیشه خدایا، محبت دلهابه دلها بماند، بسان دل ما

که لیلی و مجنون فسانه شودحکایت ما جاودانه شودتو اکنو
نوحه شام غریبان حسین امشب است // اول درد و محن زینب است زینب است

نوحه شام غریبان حسین امشب است // اول درد و محن زینب است زینب است
دانلود نوحه شام غریبان حسین امشب است از سید مجید بنی فاطمهدر این لحظه از سایت تو آهنگ دانلود نوحه شور انگیز شام غریبان حسین امشب است از مداح اهل بیت سید مجید بنی فاطمه با برترین کیفیت موجود و متن این نوحهدانلود نوحه شام غریبان حسین امشب است با کیفیت عالی مخصوص مراسم
Downloade Madahi Seyed Majid Banifatemeh Be Esme Shame Gharibane Hossein Emshab Ast
مت
رهگذر. بی‌مقصد. مسیر همیشگی. درختان لخت. سراسر مه. آدم‌های بی‌چهره. غریبانگی. چای. زیرزمین. شیش تا چای هزارتومنی. انباشت نیکوتین. یک نخ دیگر. یاد او. اوی غایب. اوی ناموجود. اوی از یاد برده. گرانی مادر قحبه. بی‌پولی مادر قحبه‌تر. هندزفری. " غمم را ز چشمم نمی‌خوانی". مه. برف. بی نام. بی نشان. بی صدا. گم. محو. تیره. تار. کمی هم سرد. رهگذر...
حلقه عشاق را با رخت آشفته کنطعم می ناب را با قدحی تازه کنسیره فردوسیان طاعت و ذکر و ثناستسیره ما در فنا باده ی با ربناستگفت رو از من تهی گرد سپس بازگردگفتمش این سرخوشی فارغم از ساز کردنیست در این سینه جز یاد تو ام هایو هوای صنم فتنه جو جز تو چه جویم بگوگفت سحر آگهی میدهم از سر عشقگفتمش این تیره شب ناز تو باید نوشتگفتمش ای ساربان میکشی ام در نهانگفت چنان میکشم تا که تو گردی عیان
ساعت شش و بیست دقیقه ی صبح با صدای آلارم گوشی بیدار میشم.دست و صورتم رو میشورم،قطره توی چشمهام میریزم و دست به کار خوندن میشم.تا ظهر فقط یک یا حداکثر دوبار از اتاقم بیرون میام برای صبحانه و توالت...ناهاری میخورم و میخزم توی تخت...خواب به چشمهام نمیاد...کلافه و بلااستثنا هر روز با بغض از فرط درماندگی از تخت بیرون میام،توی چشمهام قطره میریزم و بسم الله مجددی میگم...تمام تلاشم رو میکنم تا هرچه زودتر به ساعت استانداردم برسم و بتونم قبل خواب برای خود
ای ساربان آهسته رو کآرام جانم می‌رود
وآن دل که با خود داشتم با دلستانم می‌رود

من مانده‌ام مهجور از او بیچاره و رنجور از او
گویی که نیشی دور از او در استخوانم می‌رود

گفتم به نیرنگ و فسون پنهان کنم ریش درون
پنهان نمی‌ماند که خون بر آستانم می‌رود

محمل بدار ای ساروان تندی مکن با کاروان
کز عشق آن سرو روان گویی روانم می‌رود

او می‌رود دامن کشان من زهر تنهایی چشان
دیگر مپرس از من نشان کز دل نشانم می‌رود

برگشت یار سرکشم بگذاشت عیش ناخوشم
چو
چقدر ادمای جدید امتحان میکنید و شاید
میکنم. هی به این فکر کن به اون فکر کن. این فالو کن اونو انفالو کن. اون
چرا رفته اینو چرا اوردم؟ هدفم ازاون چی بود از این چیه؟ چرا نمیتونم اینو
ول کنم چرا خاطره های اون ولم نمیکنه. پدر خودمونو دراوردیم خداییش.
خوشحالم که تنهام و خوشحالم که کسی با فکر کردن به من بیخابی نمیکشه و خوشحالم که دلیل بی خوابی هام فکر کردن به کسی نیست.
در شبی از شبها ملا نصرالدین وزنش کنار هم نشسته بودند و از هر دری حرف می زدند همسر ملا پرسید : تو می دانی که در آن دنیا چه خبر است و بعد از مرگ چه بلایی سر ‌آدم می آورند ؟ ملا گفت : من که نمرده ام تا از آن دنیا خبر داشته باشم ولی این که کاری ندارد الان به آن دنیا می روم و صبح زود خبرش را برای تو می آورم .زن ملا خوشحال شد و تشکر کرد . ملا از جا بلند شد و یکراست به طرف گورستان رفت و توی قبری خالی دراز کشید آن قبر از آخرین قبرهای گورستان بود و کنار جاده قرا
به زمین و زمان بدهکاریمهم به این، هم به آن بدهکاریم
به رضا قهوه‌چی که ریزد چایدو عدد استکان بدهکاریم
به علی ساربان که معروف استشتر کاروان بدهکاریم
شاخی از شاخهای دیو سفیدبه یل سیستان بدهکاریم
مثل فرخ‌لقا که دارد خالبه امیرارسلان بدهکاریم
نیست ما را ستارهای، ای دوستکه به هفت آسمان بدهکاریم
مبلغی هم به بانک کارگرانشعبه طالقان بدهکاریم
این دوتا دیگ را و قالی رابه فلان و فلان بدهکاریم
دو عدد برگ خشک و خالی همما به فصل خزان بدهکاریم
هم به تبر
اولین سالیه که میتونم بدون دغدغه ی درسی با خیال راحت به محرم برسم....
همیشه مجبور بودم ی کتاب بگیرم توی بغلم و در تایم سخنرانی بخونمش...درس خواندن تو مراسم عجیب برکت داشت...خیلی خوب یاد میگرفتم یادمم میموند.برعکس همیشه!!
اولین سالیم هست که کربلا رفتم...حسم متفاوته با سالهای قبل...
+دلم میخواد تهران بمونم آخه مراسم های اینجا رو بیشتر دوست دارم ولی وضعیت پدر شوهر هنوز کاملا استیبل نشده...به خاطر همین میربم شهرستان...
++التماس دعا

سال جدید در ادامه سالِ گند نود و هفت سنگ تمام گذاشت. وقتی که نود و نُه درصد مردم خواب بودند و یک درصد بیدار، بلایی بدتر از سیلاب کنونی دامان مان را گرفت و در زمان کوتاهی ارزش پول ملی به یک سوم کاهش پیدا کرد.
  این روزها در اطرافیان رمق و انگیزه ای برای ادامه نمی بینم . نوشتم " ادامه " ، چون می خواستم معنای بیشتری را در بربگیرد. چون هرکس به امیدی در تلاش است و هرکدام در مسیر و راهی پا گذاشته اند به نیّتی . و نیت ما حکم فردی را پیدا کرد که غذای نفاخ
بسم الله الرحمن الرحیم
رزق امشب....
دیدم به دست ساربان انگشترت رفـت
دیدم که دستی سمت گوش دخترت رفت
دیدم به روی نیزه حتی حنجرت رفت
یک نیزه پشت خیمه پیش اصغرت رفت
با نیزه دنبال سر شش ماهه رفتند
آری سراغ اصغر شـش ماهـه رفتند
صابرخراسانی

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلی
دانلود فیلم ایرانی تمرین برای اجرا
فیلم سینمایی تمرین برای اجرا به کارگردانی و تهیه کنندگی محمد علی سجادی در ژانر اجتماعی ساخته شده در این فیلم بازیگرانی مانند میکائیل شهرستانی، مهدی میامی، محمدعلی سجادی، محمود راسخ‌فر، محمد ساربان، حسین فلاح، آزاده موحد، آوا دارویت، نیما لبخنده، دانیال اسماعیل‌زاده و… نقش آفرینی کرده اند فیلم جدید تمرین برای اجرا را می توانید از سایت پیشگام مووی دانلود و دریافت نمایید.
کارگردان : محمد علی سجادی
موضو
می دونید که گوگل خیلی سخت پسنده؟ یعنی هر چی هی خودتو خوشگل کنی، بوی عطر لانکوم بدی! یا حتی یه پورش سوار بشی و بیای، گوگل یه نگاه از بالا تا پایین می کنه و میگه خب چی داری برا ارائه؟ و تو میمونی که خب پس باید چیکار کنم که گوگل خوشش بیاد -_-

یه روز قشنگ تابستونی وقتی داشتم رقبای سایتی که براش کار می کردم رو بررسی می کردم فهمیدم که با کلمه کلیدیقیمت نماشویی در تهران که بازدید و سرچ زیادی هم داره، سایت ما(کارویس) توی صفحه اصلی نیست و اونجا بود که نشس
حواسم پرت سوتیم شد یادم رفت بگماستاد موسیقیم گفت هوشت خیلی خوفه ^_^
جلسه قبل بهم سه تا کتاب گفت بخرم که دوتا شو گیر آوردم و یکیش رو نداشتن
امروز وقتی رفتم اون دو تا رو باهم باز کرد و از هردوش بهم مشق داد
گفت به بقیه فقط یه دونه رو درس میدم ولی چون تو زود یاد میگیری خوبم تمرین میکنی این کتاب سنگینه رو هم درست میدم :)
یکم پز بدیم سوتی مونو بشوره ببره بفهمین اونقدرام خنگولک نیستم
ولی جدی یه سوال
چرا من هرجا کلاس ملاس میرم کلی تعریف میکنن و میگن خوبی
ا
آواره ای فراری ام و بی نشانی امیاذالکرم، کنار خودت می نشانی ام؟سرمایه ام همین به کنارت نشستن استبیچاره می شوم اگر از خود برانی امسوز و نوا و لحن مناجاتی مراانداخت آخر از نظرت، بد دهانی امحرفی نمی زنی؟ چقدر دلخور از منیچیزی بگو که تشنه ی یک لَن تَرانی امباور نمی کنم که قیامت به موی سرمسجود من، به سوی جهنم کشانی امروحم اگر چه غرق غبار معاصی استبا یاحسین می خری و می تکانی امبا یک سلام و عرض ادب محضر حسینامشب به صحن کرب و بلا می رسانی امیاد غریب م
چند صباحی بمان، یا حسن عسکریبار مبند ای جوان، یا حسن عسکریلحظه ی دردسرت، آمده بالاسرتمهدیِ صاحب زمان، یا حسن عسکریشکرِ خدا در گذر، حضرت نرجس ندیددست تو در ریسمان، یا حسن عسکریتشنه لب سامرا، ماه ربیعت چراگشته شبیه خزان؟! یا حسن عسکریدر دل زهرایی ات، خاطره ی محسنشریخته داغی گران یا حسن عسکریداغِ دلت این شده، از غم محسن شده...فاطمه، قامت کمان، یا حسن عسکریرنگِ رخت را عجیب، زهر بهم ریختهتشنه لبی بی گمان، یا حسن عسکریخورد اگر ظرف آب، بر لب و دند
جان بی جمال جانان میل جهان ندارد هر کس که این ندارد حقا که آن ندارد با هیچ کس نشانی زان دلستان ندیدم یا من خبر ندارم یا او نشان ندارد هر شبنمی در این ره صد بحر آتشین است دردا که این معما شرح و بیان ندارد سرمنزل فراغت نتوان ز دست دادن ای ساربان فروکش کاین ره کران ندارد چنگ خمیده قامت می‌خواندت به عشرت بشنو که پند پیران هیچت زیان ندارد ای دل طریق رندی از محتسب بیاموز مست است و در حق او کس این گمان ندارد احوال گنج قارون کایام داد بر باد در گوش دل فر
دانلود صوت شعر با نوای حاج آقا منصور ارضی محرم ۹۸
برگرد تا در سینه ام ماتم نماندبر گونه ام رد نم و شبنم نماندیک دم تصور کن که زینب بی تو باشد!اکبر نباشد تازه سقا هم نماندبرگرد تا زخم گلوی خشک اصغرتشنه برای جرعه ای مرهم نماندنزد رقیه باش تا آرام باشددر سینه اش یک ذره درد و غم نماندبرگرد تا اینکه زبانم لال، زینب...وقت شلوغی بین نامحرم نماندانگشترت دستت نمی ماند، ردش کنتا ساربان در فکر این خاتم نماندآخر وصیت را به ابن سعد گفتم!یارب کسی اینگونه بی
نقل است ساربانی در آخر عمر خود،شترش را صدا می‎زند و به دلیل اذیت و
آزاری که بر شترش روا داشته از شتر حلالیت می طلبد. یکایک آزار و اذیت‎هایی
که بر شتر بیچاره روا داشته را نام می‎برد. از جمله؛ زدن شتر با تازیانه،
آب ندادن ، غدا ندادن، بار اضافه زدن و …. همه را بر می‎شمرد و می‎پرسد آیا
با این وجود مرا حلال می‎کنی؟شتر در جواب می‎گوید همه اینها را که گفتی حلال می‎کنم، اما یک‎بار بامن کاری کردی که هرگز نمی‎توانم از تو درگذرم و تو را ببخشم.سار
باورم نمیشه کتاب انقدر گرون شده باشه. من و بره‌ی ناقلا رفته بودیم جمعه‌بازار کتاب. با دیدن قیمت‌ها خیلی شوکه و ناراحت شدم. می‌خواستم آخر سالی کلی کتاب بخرم، ولی نشد. یعنی دلم نمی‌اومد مثلا ۱۴۵ تومن برای برادران کارامازوف بدم، یا شصت و پنج تومن برای یک عاشقانه‌ی آرام :( چهار اثر، جزء از کل، انسان در جستجوی معنا، ساربان سرگردان و...
عوضش چند تا کتاب کودک خریدم. یکیشو دادم بره‌ی ناقلا، یکیشم به انضمام لباس می‌برم تولد جوجه، شیش تای دیگه‌شم م
54-  و من خطبة له (علیه السلام)
> و فیها یصف أصحابه بصفین حین طال منعهم له من قتال أهل الشام <
فَتَدَاکُّوا عَلَیَّ تَدَاکَّ الْإِبِلِ الْهِیمِ یَوْمَ وِرْدِهَا وَ قَدْ أَرْسَلَهَا رَاعِیهَا وَ خُلِعَتْ مَثَانِیهَا حَتَّی ظَنَنْتُ أَنَّهُمْ قَاتِلِیَّ أَوْ بَعْضُهُمْ قَاتِلُ بَعْضٍ لَدَیَّ وَ قَدْ قَلَّبْتُ هَذَا الْأَمْرَ بَطْنَهُ وَ ظَهْرَهُ حَتَّی مَنَعَنِی النَّوْمَ فَمَا وَجَدْتُنِی یَسَعُنِی إِلَّا قِتَالُهُمْ أَوِ الْجُ
دانلود فیلم تمرین برای اجرا با لینک مستقیم
دانلود فیلم ایرانی تمرین برای اجرا با کیفیت عالی 1080p
لینک د انلود قرار گرفت
دانلود فیلم تمرین برای اجرا
گروه فیلم : اجتماعی
سال تولید : 1394
کارگردان : محمد علی سجادی
بازیگران: میکائیل شهرستانی، مهدی میامی، محمدعلی  سجادی، محمود راسخ‌فر، محمد ساربان، حسین فلاح، آزاده موحد، آوا دارویت، نیما لبخنده، دانیال اسماعیل‌زاده و… (با معرفی) نسیم میرزاده، ماهور سجادی
خلاصه داستان :
 یک کارگردان تئاتر تصم
دانلود قسمت 3 سریال دریا نزدیک است,
دانلود قسمت سوم سریال دریا نزدیک است,
سریال ایرانی دریا نزدیک است به کارگردانی علی مهدی پور
قسمت سوم اضافه شد
کارگردان: علی مهدی پور | ژانر: اجتماعی، خانوادگی، درام | تاریخ انتشار: محرم سال 1398
تعداد قسمت ها: 6 اپیزود | مدت زمان هر قسمت: 45 دقیقه | کیفیت: HDTV
حجم: 300 مگابایت + 150 مگابایت | تهیه کننده: فرزین مهدی پور
خلاصه داستان:علی (با بازی نادر فلاح) از بیمارانی که فرصت زیادی برای زندگی ندارند و در حالت احتضار به سر م
دانلود قسمت 6 سریال دریا نزدیک است,
دانلود قسمت ششم سریال دریا نزدیک است,
لینک قرار گرفت
کارگردان: علی مهدی پور | ژانر: اجتماعی، خانوادگی، درام | تاریخ انتشار: محرم سال 1398
خلاصه داستان:علی (با بازی نادر فلاح) از بیمارانی که فرصت زیادی برای زندگی ندارند و در حالت احتضار به سر می ب
بسم الله الرحمن الرحیم
قربة الی الله 
دروازه بهشت
و چهل روز گذشت... . . .
رفتی و داغ فراقت همه را بر دل ماند پیش هر دل ز تو سد واقعهٔ مشکل ماند دولت وصل تو چون مدت گل رفت و مرا خار غم حاصل از این دولت مستعجل ماند روز محشر به تو گویم که چه با جانم کرد از تو داغی که مرا بر دل بی‌حاصل ماند ساربان ناقه بر انگیخت ز پی بشتابید وای بر آنکه در این بادیهٔ هایل ماند... . .
. وااااای بر آنکه در این بادیهٔ هایل ماند... . .
.چهلم حامد رفیق رفاقت تا بهشت شهید محرم ترک او
دانلود قسمت 5 سریال دریا نزدیک است,
دانلود قسمت پنجم سریال دریا نزدیک است,
لینک قرار گرفت
خلاصه داستان:علی (با بازی نادر فلاح) از بیمارانی که فرصت زیادی برای زندگی ندارند و در حالت احتضار به سر می
دانلود قسمت 4 سریال دریا نزدیک است,
دانلود قسمت چهارم سریال دریا نزدیک است,
لینک قرار گرفت
خلاصه داستان:علی (با بازی نادر فلاح) از بیمارانی که فرصت زیادی برای زندگی ندارند و در حالت احتضار به سر می

من از سرچشمه ی عشقش عجب مستانه نوشیدم
دل از کون و مکان دیگر به جز پیمانه پوشیدم
بیا ساقی تو لطفی کن کُلوخ از خمره ها برگیر*
خُمِ من را دَرَش بُگشا،که در دل من بجوشیدم 
اگر بینی که یاقوتی* درون سینه ام دارم
ز یاقوت لبش باشد که لعلش من ببوسیدم 
دلم دیگر نمی خواهد که ساقی باده ای بخشد
که من از چشمه ی عشقش بسی مستانه نوشیدم
چو او لیلی بُوَد داند، که مجنون در چه حالی است 
به محمل در نشنید او، کلامی گفت و بشنیدم
دوان اندر پی محمل، که آمد نیزه ای خونر
برخورد قطار باری با گله شتر در بلاک گل زرد _سیریز 
مدیر پایانه بین المللی راه آهن زرند  با اشاره به اینکه این حادثه جمعه شب مورخ ۹۸/۰۳/۱۰ حوالی ساعت۲۱ اتفاق افتاد گفت: علت اصلی وقوع این حادثه بی‌احتیاطی ساربان و عدم توجه به حریم رآه اهن است.
مهندس منصوری در ادامه بیان نمود : لوکوموتیوران به دلیل حرکت در قوس و تاریکی شب از دید کافی از مسیر دورتر برخوردار نبود، اما به محض نزدیک شدن به محل وقوع حادثه و مشاهده شتر‌ها ترمز می‌ نماید.
مهندس منصور
شعر شهادت سردار قاسم سلیمانی-5
مهدی مقیمی
در دل خون و خاک خوابیدنتازه گاهی شروع بیداریستپیش چشمان عمهء ساداتاربٱ اربٱ شدن چه تکراریست
راستی روضه خوان شدن ساده استباز، آتش به جانمان افتادعکس انگشتر تو هر کس دیدیاد انگشت و ساربان افتادحاج قاسم، اگر چه سربستهگفته بودی، شهید خواهی شدحرفی از سوختن نبود اما....آخر روضه خیمه گاهی شد
ادامه مطلب
102-  و من خطبة له (علیه السلام)> تجری هذا المجری و فیها ذکر یوم القیامة و أحوال الناس المقبلة <>یوم القیامة<وَ ذَلِکَ یَوْمٌ یَجْمَعُ اللَّهُ فِیهِ الْأَوَّلِینَ وَ الْآخِرِینَ لِنِقَاشِ الْحِسَابِ وَ جَزَاءِ الْأَعْمَالِ خُضُوعاً قِیَاماً قَدْ أَلْجَمَهُمُ الْعَرَقُ وَ رَجَفَتْ بِهِمُ الْأَرْضُ فَأَحْسَنُهُمْ حَالًا مَنْ وَجَدَ لِقَدَمَیْهِ مَوْضِعاً وَ لِنَفْسِهِ مُتَّسَعاً.>حال مقبلة علی الناس<و منها : فِتَنٌ کَقِطَعِ ا
ساربان داغداران
در ازل در طلب وصلت جانان بودم
زین طمع تا به ابد بی سرو سامان بودم
هر کجا نقش نمودم رخ نادیده یار
مرند و مضحکه عاقل و نادان بودم
داغها بس که زدند بر دل این بی سروپا
لوحِ داغ دلِ این امت انسان بودم
1- « و آنانکه در عطش جستجوی جمال پروردگارشان صبوری و استقامت نمودند و صلوة را برپا داشتند و از هر چه داشتند در پنهان و آشکار انفاق کردند و بدی خلق را با نیکی جبران نمودند به کمال خود نائل می آیند و اقامت دائمی آنها بهشت است... سلام بر شما و
یک روز خوب زمستونی وقتی داشتم اسم برند شرکتی که توی بخش تولید محتوا و سئو اش فعال بودم رو جستجو(search) می کردم متوجه شدم سایتی به نام جماران نیوز (جی پلاس) مقاله ای از من رو کپی کرده و تنها بخش عنوان اون رو عوض کرده!!! خب جالبیش برام این بود که خبر فارسی که سایت خبری فوق العاده قوی ای هستش این متن رو توی خبر های خودش قرار داده و به لینک اون سایت رو قرار داده!!!

خب راستش همچنان شاخ های من رو در اومده فرض کنید! 

حالا چرا وقتی اسم برند شرکتی که براش ک
کتابخانه ای شامل کتاب های منظومه کتاب های شعر  داستان های کوتاه داستان بلند و ....جهت دانلود و دریافت هر یک از کتاب‌ها یا مجموعه ها روی نام هریک از فایلها کلیک کتید. 

جهت دریافت کتاب خسرو و شیرین کلیک کنید
عنوان: کتابحجم: 1.53 مگابایتتوضیحات: داستانی از تخیلات نظامی گنجوی که بصورت شعر درآورده است. ✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️✳️

جهت دریافت کتاب لیلی و مجنون کلیک کنید 
حجم: 899 کیلوبایتتوضیحات: تخیلات ذ
یک کتاب به زبان فارسی کامل و جامع در قالب ۱۴۵ صفحه رنگی و نفیس تقدیم به همه باستان شناسان و دانشجویان رشته باستان شناسی که علاقه مند به رمزیابی و رمزگشایی آثار و نشانه ها و علامت ها می باشند. کتاب رمزیابی و تفسیر علائم مهم در گنج یابی یکی از بهترین کتابهای الکترونیکی در زمینه روشهای پیدا کردن رمز و رمزگشایی زیرخاکی و سکه های قدیمی در زیر زمین و گنج یابی و دفینه یابی در ایران می باشد .
دانلود کتاب رمزیابی و تفسیر علائم مهم در گنج یابی
اگر علاقه
انقدر با ارزش و گران بهایی
که دنیا و تمامی نعمت هایش را برای تو آفریده2
اما گاهی این نعمت ها چنان تو را محو خود می کند
که گمان می کنی، تو را برای دنیا آفریده اند.
به هوش باش! نکند این منزلگه دو روزه2 را ابدی
بپنداری و به جای توشه جمع کردن برای بهار، به خواب زمستانی روی.
نکند بانگ الرحیل3 بلند شود و تو هنوز آماده
حرکت نباشی
به هوش باش!

منابع:
1.     سوره بقره، آیه 29: هُوَ
الَّذی خَلَقَ لَکُمْ ما فِی الْأَرْضِ جمعیاً: او خدایی است که همه آنچه را ( از
ن
‍ ‍ درود همراهان گرامی#نقد_شعر #انجمن_ادبی_شعر_باران #مدیریت_برنامه ؛#بانو_مریم_راد #مورخ:۹۸/۶/۲۶سه شنبه#ساعت_شروع :(۲۲)♋️☯♋️☯♋️☯آسمان محو تماشای زمین است هنوزنگران سفر اهل یقین است هنوز آتش افتاده بجان سرخورشید جهانکه فرود آمده ونیزه نشین است هنوزآب مَهرو همه از نعمت مِهرش محرومسر ساقی هدف دشمن کین است هنوززینت پای برهنه نه عجب،،! آبله استهمه جا خار مغیلان به کمین است هنوزآتش و دود ازاین محشر عظمای زمینتا به اوج فلک و عرش برین است هنو
دانلود کتاب میراث ذرین

دانلود کتاب میراث زرین
اگر علاقه مند به گنج یابی و دفینه یابی هستید حتما این کتاب بی نظیر رو دانلود و مطالعه کنید .
همه چیز درباره علوم غریبه اولین مرجع و منبع رمزگشایی آثار علائم , نمادها , نشانه ها و اسرار نظامی دفینه ها در ایران کتاب میراث زرین !!! در ادامه برخی از نوشته ها و مطالب داخل مجموعه کتاب گنج یابی میراث زرین رو براتون قرار میدم تا بیشتر به محتویات بی نظیر این کتاب پی ببرید :
فهرست مطالب کتاب میراث زرین
علائم

بسم رب الشهدا و الصدیقین
سیزده دی به دیدار شهیدان رفتی مالک اشتر آقا چه زیبا رفتی
مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا۲۳ در میان مؤمنان مردانی هستند که بر سر عهدی که با خدا بستند صادقانه ایستاده‌اند؛ بعضی پیمان خود را به آخر بردند (و در راه او شربت شهادت نوشیدند)و بعضی دیگر در انتظارند و هرگز تغییر و تبدیلی در عهد و پیمان خود ندادند. شها
سه قلعه درسال های نه چندان دور:
سه قلعه یکی از شهرهای کویری در شمال استان خراسان جنوبی است سرزمینی که روزگاری نه چندان دور انبار غله خراسان بزرگ بود سرزمینی با قنات های خروشان کوره های آجرپزی و مراتع وسیعش که در هر عرصه ای حرفی برای گفتن داشت.چهار قنات آب شیرین ، این منطقه را به قطب کشاورزی تبدیل کرده بود. موقعیت جغرافیایی آن که نسبت به کوههای شمال سرایان در ارتفاع پایین قرار دارد تمام منابع آب منطقه را استحصال می کرد.
کوره های آجرپزی فعال آن
مضاربه حسین علیه السلام و زینب سلام اللّه علیها
بیننا و بین اللّه، نیازی به روایت هم نیست. آن چه از قیام و نهضت و خون صاحب این نهضت و وارث آن می دانیم، آن است که در 1370 سال قبل، در سرزمینی به نام «کربلا» و در روزی به نام «عاشورا»، آقا و خانمی، مضاربه ای را شروع کردند که سرمایه کار را آقا تقبل کرد و خب خانم هم با آن سرمایه کار کرد. اگر حضرت زینب سلام اللّه علیها در دوران اسارت، آن عظمت را از خود نشان نمی داد و آن سخنرانی ها را نمی کرد و آن تقابل ها را
عجایب چهارگانه ترسناک ایران

در ایران، مناطق عجیبی برای گردشگری وجود دارد که علاقه‌مندان می‌توانند به آن‌ها سفر و صحت مطالبی را که درباره‌شان مطرح می‌شود، بررسی کنند. هدف همه‌ی گردشگران از سفر، فقط تماشای مناظر دیدنی و خوش‌گذرانی نیست، بلکه برخی هم هستند که برای برطرف کردن احساس کنجکاوی، کسب دانش و … سفر و مقصد خود را انتخاب می‌کنند.مناطقی در ایران وجود دارد که افراد کنجکاو می‌توانند برای کشف آن‌ها سفر کنند.
باغی که از درختانش سنگ
97-  و من خطبة له (علیه السلام)
> فی أصحابه و أصحاب رسول اللّه <
>أصحاب علی<
وَ لَئِنْ أَمْهَلَ الظَّالِمَ فَلَنْ یَفُوتَ أَخْذُهُ وَ هُوَ لَهُ بِالْمِرْصَادِ عَلَی مَجَازِ طَرِیقِهِ وَ بِمَوْضِعِ الشَّجَا مِنْ مَسَاغِ رِیقِهِ أَمَا وَ الَّذِی نَفْسِی بِیَدِهِ لَیَظْهَرَنَّ هَؤُلَاءِ الْقَوْمُ عَلَیْکُمْ لَیْسَ لِأَنَّهُمْ أَوْلَی بِالْحَقِّ مِنْکُمْ وَ لَکِنْ لِإِسْرَاعِهِمْ إِلَی بَاطِلِ صَاحِبِهِمْ وَ إِبْطَائِکُمْ عَنْ
دانلود کتاب چشم طلایی
کتاب چشم طلایی ، از معدود کتابهای مفید درباره ﺁﺛﺎﺭ ﻭ ﻋﻼﺋﻢ ﺩﻓﻨﻪ در ایران است. در واقع میشه گفت این کتاب اولین و جامع ترین منبع در مورد آثار و نشانه های گنج و دفینه است.
این کتاب با بیانی روان و خودمانی و به همراه عکس های متعدد یک راهنمای عالی برای تشنگان علم باستان شناسی و دفینه شناسی است.
با خواندن کتاب چشم طلایی شما چشمانی بینا خواهید داشت که به راحتی رموز و علائم دفینه ها را کشف خواهید کرد، انواع سکه ها را خواهید
اهالی می‎گویند در ریگ جن، بهشتی وجود دارد که به چشم دیدنی نیست و تو باید به دل کویر بزنی تا به آن دست یابی. جایی که اگر از چنگال مرگ جستی، ثروتمند خواهی شد.

از دیرباز داستان‎های عظیم و حیرت‎آوری درباره مثلث برمودا شنیده‎ایم، نقطه‎ای از کره زمین که بی‎محابا هرچیز از هوا و زمین و آب و زیر‎ آب‎هایش می‎گذرد، می‎بلعد و هرگز نمی‎دانیم کجا رفتند و چه شدند. حتی اثری از آثارشان هم نمی‎یابیم. این‎که چه می‎شود و کجا می‎رود و چه ‎و چه، هنوز جا
دانلود فیلم سینمایی تمرین برای اجرا با کیفیت عالی 1080p Full HD
فیلم تمرین برای اجرا به کارگردانی محمدعلی سجادی
کارگردان: محمدعلی سجادی | ژانر: تاریخی | سال تولید: 1394 | تاریخ انتشار: پاییز 1398
مدت زمان: 95 دقیقه | نوع: سینمایی | مخاطب: عمومی | کیفیت: WEB-DL
حجم: متفاوت با هر کیفیت | تهیه کننده: محمدعلی سجادی
خلاصه داستان به نقل از سایت تفریحی چفچفک:یک کارگردان تئاتر تصمیم می‌گیرد تا با جمع کردن گروهی بتواند داستان سیاوش را از روی شاهنامه فردوسی بخوانند و ب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ذهن زیبای من